Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mitől rángatóznak meg pipálnak...

Mitől rángatóznak meg pipálnak a halak?

Figyelt kérdés
Előkészített vízbe raktam a halakat tegnap. Metilénkék vízelőkészítőt használtam meg algagátlót meg antiklórt. 112 literes az akváriumom magi 700-as belsőszűrő 700 liter/ó Resun 100w fűtő. 5 db zebra dánió, 10 szumátrai díszmárna,4 db kétpettyes díszmárna, 2 algázó. mindegyik max 4 cm . Tegnap beraktam az akváriumba őket 6-7 órán át kristály tiszta vizük volt . aztán egyik pillanatról a másikra zavaros lett a víz. Nem tudtam mit csináljak . Kb hajnal 2 kor keltem és azt vettem észre hogy a szumikból meghalt 5 db gyorsan kivettem az összes halat egy vödörbe. leengedtem a vizet az akváriumból és feltöltöttem csapvízzel semmi előkészítő nélkül visszaraktam a halakat. most semmi bajuk nincs még. sárgás zöldes lett a víz mikor elkezdtek rángatózni a halak.

#akvárium #zavaros #pipál #rángatóznak #sárgás-zöld víz
2014. febr. 9. 11:35
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A vallisneriának nem kell táptalaj, később lehet folyékony tápot adni neki.


Ha frissen feltöltöd tegyél antiklórt igen.


Algázónál melyikre hasonlít jobban:


[link]

[link]

[link]

2014. febr. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Vallisneria a jobb oldali növény

[link]

2014. febr. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Hát inkább a sziámi ormányos márnára csak ezeknek az egész testük szép ezüstös és a farkuk tövénél fekete pötty. 112 literre 2 db -ot ajánlottak. nagyon picike bajszuk is van
2014. febr. 9. 21:53
 24/25 anonim ***** válasza:

Ha bajsza van lehet páncélos harcsa is.


Próbáld meg beazonosítani csak úgy tudod meg az igényeit.

Kérdezd majd meg a kereskedésben a nevét vagy keresd ki a diszhalinfón


[link]

[link]

2014. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
sziámi ormányosmárnára és moszatevő márnára (algaevő csíkhal) hasonlít nem harcsa az biztos :)
2014. febr. 9. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!