Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50 literes akvárium elfogadhat...

50 literes akvárium elfogadhatónak számít?

Figyelt kérdés
Jelenleg csak erre van lehetőségem. 50 literben is lehet ahhoz képest szép elevenszülőket tartani? Miből mennyit ajánlatos, és milyen halak érzik jól magukat ebben? fajtát mondjatok, ha lehetne. Fűtés szükséges ha télvíz idején 20-24 fok van bent, nyáron meg hasonló? Elég csak szűrő nekik vagy levegőztető is szükséges? 50-54 literes akva milyen árban mozog?
2014. febr. 9. 20:22
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Írj priviben, és bármit szívesen segítek! :)

2014. febr. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Guppyt tarthatsz benne 6-8 db-ot, esetleg plattit. A guppy talán még elvan fűtő nélkül de a platti az tuti nem. Megfelelő szűrő mellett nincs szükséged levegőztetőre. 50 literes akvárium 5000 ft körül mozoghat, de abba nincs benne a tető úgy ,hogy akkor világításra is szükséged lesz még.
2014. febr. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Van egy ilyen oldal: [link]


Jelöld be fönt a litert, utána a hal nevére klikk amelyik tetszik.


(hable készitette)

2014. febr. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Salx Narval ***** válasza:
Azonos nemű elevenszülőket vásárolj, vagy gondoskodj az ivadék elhelyezéséről. Szerintem egy kis automata fűtés jól jöhet, hagy bővüljön a választható halak listája. Itt is nézz körül. [link]
2014. febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A kettővel ezelőtt linkelt oldalon Hable elírta a Nannostomus unifasciatus - Díszes törpeszájú hal nevét, ami valójában Nannostomus Beckfordi. Csak hirtelen kiszúrtam, tudom, hogy nem tartozik ide, de gondoltam hátha olvassa, beírom ide.
2014. febr. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, hasznosak voltak
2014. febr. 10. 18:15
 7/7 gungasam ***** válasza:

170Ft/liter , amit a kereső kidobott, szerintem egy kicsit drága. Ha érzel magadban egy kis barkács szellemet megragaszthatod magadnak.(Nem egy nagy durranás, levágatni az üvegeket és venni egy tubus szilót) A neten találhatsz hozzá rengeteg helpet. A meleg vízi halak 20 foknál többet szeretnek..de közéjük sorolhatod a szifót is(elevenszülő). A levegőztetés inkább a dekoratívitás miatt jó akkor is ha nem szükség.Igazából egy akvárium ára nem az edény árában mutatkozik meg hanem az egész hóbelevanc együtt.

Edény, szűrő, szűrőanyagok,adalékok, gyógyszerek, fertőtlenítők, technikai tartozékok (etetők,csipeszek,kaparók,tapadók,csövek,stb.)Sok sikert!

2014. febr. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!