Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi történt a kicsikkel?

Mi történt a kicsikkel?

Figyelt kérdés
Van egy black mollym már terhesen vettem. Egyik nap kis fekete újszülöteket vettem észre. Gondolom ezek az ő kishalai voltak. Sok búvóhely van az akváriumban de egyik napról a másikra eltűntek. Vajon megették őket vagy olyan jól elbújtak hogy nem találom őket?

2014. febr. 10. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem megették.
2014. febr. 10. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valaki jóllakott!
2014. febr. 10. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
És egy halnak kb hány kishala születhet??
2014. febr. 10. 12:51
 4/7 wertyup ***** válasza:
Szerintem megettek oket. De lehetseges hogy elbujtak.Mindenesetre a kicsiket kulon kellet volna rakjad.
2014. febr. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 wertyup ***** válasza:
Hat a mollynak nem tudom de altalaban 50 es 100 kozott de ez le szokott csokenni 20 ala.mindenesetre ebbol 3 es 5 kozott maradnak meg tulelok es eleterossek.
2014. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudom hogy kikellett volna vennem őket de túl későn vettem észre és nem tudtam volna hova rakni.
2014. febr. 12. 10:10
 7/7 anonim válasza:
nekem is volt ilyen és sajnos az anya megette őket de aztán mi csináltunk egy ilyen kis külön szobát a kicsiknek amit be lehet tenni az akváriumba de a többi hal nem tudja őket meg enni.De ilyet lehet kapni de mi megcsináltuk egy kiwis dobozból és némi szúnyoghálóból és így még olcson meg is úsztuk.Mert úgy tudom egy ilyen külön szoba elég sokba kerül de érdemes utána nézni az árának.
2014. febr. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!