Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért eszi a sárgafülű ékszert...

Nikcsike0 kérdése:

Miért eszi a sárgafülű ékszerteknősöm a saját ürülékét?

Figyelt kérdés
Már többször is észrevettem, hogy valamit eszik az akváriumában. Nem vagyok benne biztos de nekem nagyon úgy tűnt mintha a saját ürülékét fogyasztaná.

2014. febr. 11. 06:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Éhes?
2014. febr. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem tápanyaghiánya lehet. Az enyéim, sosem csináltak hasonlót.

Szedj neki egy kis zöldet, pl gyúkhúrt, valami érintetlen helyen (ahol nem permeteznek és autók sem járnak). Az enyéim most nagyon kívánják a zöldséget.

Közértben/piacon kapható zöldet sohase adj neki.

2014. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Sifli válasza:
adj neki salátát
2014. febr. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak írom, hogy előző este etettem meg. És a második meg harmadik válaszolónak köszönöm, ki fogom próbálni.
2014. febr. 11. 14:16
 5/7 A kérdező kommentje:
A közért alatt boltot értesz? Meg ha nem tudom, hogy hol tudnék szedni ilyet akkor honnan tudnám beszerezni?
2014. febr. 11. 14:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nehogy bármilyen boltban vásárolt salátát adjál nek!!!

Nem egy ismerősöm így vesztette al a tekijét!

Azért javasoltam a tyúkhúrt, mert az most is nő, simán tudsz szedni, ha városban laksz, akkor is egy kisebb kirándulás során találsz érintetlen helyet.

Végszükség esetén, megbízható helyen vásárolt (ilyen nics, de mondjuk piac) almának a belső részén (magház mellett) található gyümölcshúst adhatod neki.

Bárhol os laksz, egy ablakpárkány biztos akad, vegyél rá 2 cserepet(400 ft), 10 liter virágföldet (250 ft) és néhány saláta magot, vagy szedj egy tő tyúkhúrt gyökerestől, ezt ültesd bele.

Így mindig lesz bio, friss és ingyen kajád.

Ha kicsi a tekid (4 évnél fiatalabb), heti 1x adj neki zöldet, 5 év fölött pedig gyakran.

2014. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!
2014. márc. 5. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!