Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy 60 literes akváriumot...

Egy 60 literes akváriumot mennyiért lehet eladni?

Figyelt kérdés

Használt,jó állapotban lévő,műanyag tetővel, amibe lámpa is be van építve, ezenkívűl szűrőt, és melegítőt is adnék hozzá. Mennyit kérhetek el érte?

Normális árat akarok, hogy én se járjak rosszul, és aki meg akarja venni az se mondja azt h átb.tam a fejét, meg h én mekkora marha voltam h csak annyiért odaadtam.


2010. márc. 19. 20:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több infót írj lécci az akváriumról. Milyen szűrő, milyen fűtőszál, milyen fénycső van benne, és az a fénycső mennyi idős, hány wattos,stb.?

Mert ha újonnan veszel 60 literes szettet, annak 13-30ezerig változik az ára, a felszereltségtől függően.

2010. márc. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15ezer forint szerintem korrekt ár lenne érte.
2010. márc. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kb. 5-7 ezer ft max.
2010. márc. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban több info kéne.Lehet eheim cuccokkal felszerelve de lehet valami ócska sz*rral.Amugy:15? az nagyon sok.17ért új 54literest kapsz vagy nem a legjobb cuccokkal 112literest 21e ért.Én egy olyan 10esért venném meg ha kezdő lennék,kis akváriummal,vagy akvárium nélkül.10ezernél többet nem kapsz érte,vagyis lehet hogy kapsz de az nem felel meg annak hogy "nem akarod átb*szni".Akvarista.hu-n cserélheted is,akár külön külön részeket is.Amugy ha új,nagy akváriumot veszel ,amíg az uj halakat megveszed,ideális karanténakváriumnak hogy ne nyomorogjanak egy kis 10literesbe pl vitorlások.Mindegy a válasz:10000
2010. márc. 19. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
4-5 ezerért
2010. márc. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!