Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Természetes vízből hogy...

Természetes vízből hogy tünhet el így a hal?

Figyelt kérdés
Kb 20-25 éve még kiváló halbőség volt és előtte is de szép lassan megcsappant manapság meg már alig alig fogható hal a Kiskunsági és a Fűzvölgyi csatornákban.
2014. febr. 21. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Meg kell nézni, hogy mi változott a csatornák végében, általában ott van a kutya elásva.
2014. febr. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted?
2014. febr. 21. 11:33
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy valami megváltozhatott. Nem értek a témához, de például lehet, hogy lehalásszák a tavat ahonnan engedik bele a csatornába a vizet. Vagy mittudomén felraktak egy halfogó valamit a zsilipre, ami a tóban tartja a halat.


Én ilyesmire gondolnék, de ahogy írtam nem vagyok szakértője a témának.

2014. febr. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A Dunából indul a Kunsági csatorna ebből ágazik le a Fűzvölgyi csatorna. Mindkettő öntözési céllal lett létrehozva és ez által horgászati célja is lett. A hal mesterségesen lett bele telepítve valamikor és bőséges halállomány és szaporulat volt.
2014. febr. 21. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:

"A hal mesterségesen lett bele telepítve valamikor és bőséges halállomány és szaporulat volt"


"valamikor", azóta meg nem és valószínűleg lehalászták, vagy kipusztult valami okból kifolyólag és mivel nem telpítettek bele újra plusz továbbra is horgásszák ezért nem szaporodik az állomány.

2014. febr. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!