Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A Kubai kékrák miben érzi jól...

A Kubai kékrák miben érzi jól magát?

Figyelt kérdés
Egy példánynak 20-30 literes akvárium, terrárium kell. Ezt nem tudom, hogy miben kell (lehet) tartani. Azt mondják, hogy a kubai kékráknak terrárium és egy kis napozó (ahová kimehet) az ideális. Nekem egy 60 literes aksim van, ebben elférne 2 db rák. Az unokabátyámnál láttam és én is szeretnék tartani. Éppen ezért kérem a véleményeteket, hogy akváriumban lehet-e tartani ahol nincs "kis napozó", de minden egyéb felszerelésem van hozzá. De nem akarok, olyan állatot tartani amelyik nem érzi az akváriumomban jól magát. Előre kössz a válaszokat.
2009. dec. 10. 19:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és tenyésztésüket is írjátok le. Egyenlőre nem akarok tenyészteni, de előb utób mindenképpen fognak párosodni, ha olyan párt veszek.
2009. dec. 10. 19:34
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondhatnám hogy google,de(majd én):

[link]

2009. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy napozot bármelyik állatboltban kapsz,nem drága egyáltalán.
2009. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tojik amúgy a napozóra, simán megvan örök életében víz alatt.
2009. dec. 11. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
A csapathalak meg megvannak simán párban is(2db) mégis csapat hal ezért,hogy jól érezze magát veszel mellé még 4et...Megvan napozó nélkül,mégis szeret kimászni...Ha azt akarod jól érezze magát akkor ugya lakitsd ki a helyét h tudjon napozni
2009. dec. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!