Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen vízparaméter mérő...

Milyen vízparaméter mérő szereket ajánlotok?

Figyelt kérdés
Szeretném beszerezni a hétvégén a legmegfelelőbb szereket. Vízkeménység és ph szint mérő lenne a legfontosabb, emellett még nitrátszint mérő, illetve nem tudom lenne e még más, ami szerintetek szükséges. Sajnos kezdőként nem tudom, melyik márka-termék megbízható, illetve melyik hozza ki a legpontosabb adatokat. Szeretném a víz paramétereihez választani a halakat, azért lenne fontos :) A válaszokat előre is köszönöm!
2014. márc. 28. 20:02
 1/2 Pendulum92 ***** válasza:

Vízkeménységre az az olcsó fajta is jó, ami 5-600 ft, azthiszem neptun a márkája. A pH-ra nem tudom, én nem szoktam mérni, a legjobb egy elektród, de talán a JBL-nek van mérője hozzá.


Hasznos lehet még az általad említett nitrát, és talán ez mellett az ammónia a legfontosabb, hogy tudd nézni, jó-e a szűrésed.

2014. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Pendulum92 ***** válasza:
Amúgy a legdrágább és talán a csepegtetősök közt a legjobb hírű a JBL márka.
2014. márc. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!