Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez nagyon ronda? 4 aranyhal,...

Ez nagyon ronda? 4 aranyhal, két cápaharcsa 10 literbe jó?

Figyelt kérdés

[link]


https://www.youtube.com/watch?v=Lc2fPIJRIz8


Sajna nincs aranyhalam és cápaharcsám de ha már klikkeltél kritizálhatnád, csak pár neon van benne.


2014. márc. 31. 13:54
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Végül is úgy döntöttem megmarad az akva, vettem bele még neonokat.

Sajnos a hátfal kifehéredett, ahogy nézem nemsokára eltakarják a növények.

Alga az van, most már fogyott, két hónapig nem tudtam vizet cserélni, sárga volt a hálózati vizünk, pocsolya szagú, munkahelyről vittem mindig haza 20 liter vizet, visszatölteni a párolgásokat. Tápozni sem tápoztam nagyon.

Rendezték a vízhálózatot hétvégén már cseréltem mindenhol.


Ma munkába menet előtt:

[link]

2014. ápr. 8. 18:34
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem a manado csak azokra a részekre való, ahova növényt ültetsz, pl itt az előtérbe én dekorhomokot raktam volna. (Régebben nálam is így nézett ki, csak azóta túl sok növényes akváriumot nézegettem. Ha megfigyeled a legszebb akváriumoknál, az általános talaj sehol sem látszik.)
2014. ápr. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én megmaradok a manadonál, hiába ültetek kevés növényt az elején, mindig probléma a növények szaporodása, mennek azok mindenfelé.


Egyszerű társasnak csináltam, már kérdezték menyibe fáj egy ilyen, lediktáltam neki, 35-40000 ft kompletten 4 liter siporaxal 3 belső szűrővel, növényekkel, világítással, mindennel együtt.


Lehet 20-30 év múlva (ha megérem) biztos csinálok egy 500 liter körüli lapos 100x100x50-es növényest, fúrt akva, rejtett szűrő, körbe járható.


De egyenlőre ez még távoli dolog, nincs rá időm, ha meg lenne akkor inkább dobbantunk valahova nyaralni inkább.


Kicsit rendbe dobtam ma, havi 1 alkalom teljesen elég, kijött pár liter növény, vizet sem akarok cserélni nagyon, megmérték vízügyi szaksuliban, a keménység egy kicsit lement, 6 nk, a többi mind jó volt, úgy, hogy nem cseréltem benne két hónapig vizet, így havi 1x fél óra tökéletesen elég.


[link]


[link]

2014. ápr. 16. 12:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!