Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A fűzőkapocs anyaga oldódhat...

Pendulum92 kérdése:

A fűzőkapocs anyaga oldódhat az akvárium vízbe? (növény rögzítés)

Figyelt kérdés
Tehát hydro. tr. japant szeretnék minél közelebb az aljzathoz rögzíteni, legalább ameddig meggyökeresedik, addig rögzíthetem fém tűzőkapcsokkal? Tudom, hogy a fémekre a garnélák érzékenyek, oldódhat valami?
2014. ápr. 7. 16:49
 1/4 A kérdező kommentje:
A talajba dugom a kapcsot, ami pedig manado, tehát nem a legjobb a növénymegtartási képessége.
2014. ápr. 7. 16:50
 2/4 anonim ***** válasza:

Garnélák csak a rézre érzékenyek. A kapcsot fogja a mágnes, van ilyen gyűlytő vacak is ami fogja a kapcsokat.

Tehát az vas és az nem gond, de van olyan kapocs is ami műanyag bevonatos, mégjobb.

2014. ápr. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kövekkel rögzíteném, vagyis én úgy rögzítettem.
2014. ápr. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Platypus ***** válasza:
Inkább ne, nem csak vas van benne hanem mindenféle egyéb fém is. Ha már mindenképpen ez a szíved vágya, akkor inkább garantáltan acélból készült drótot használj.
2014. ápr. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!