Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez darakór vagy hámférgesség?

MCsperX kérdése:

Ez darakór vagy hámférgesség?

Figyelt kérdés

A gyereknek ígértem szülinapjára egy bettát. Kb. két hete kiválasztottam a kereskedésben, azzal, hogy ma megyünk érte, meglepetésszerűen (már a gyereknek meglepetés).

Gondolom, mivel viszonylag sokáig volt abban a szűk kis tégelyben, legyengült, és kissé fehér pöttyös lett. Igazából csak akkor vettem észre, amikor belógattam az akváriumba zacskóstól. Így nem mertem beengedni az akváriumba. Egyelőre így marad, mert nincs karantén akváriumom.

Raktam Costapurt a vizébe, de lehet, hogy nem is darakór, és fölösleges volt. A jobb uszony tövében van egy nagyobb fehér rész, élősködőnek tűnik, de azt olvastam, hogy a darakór inkább grízszerű, és nem áll össze. Ez kb. 1 mm-es fehér gombócnak tűnik.

Raktam fel a egy képet a halról, de az uszonya töve nem látható, mert mindig rossz szögben van.

Ez a kép róla:

[link]


2014. ápr. 12. 22:14
 1/1 anonim válasza:
szerintem darakór
2014. ápr. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!