Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen hőmérsékletű víz...

Milyen hőmérsékletű víz ideális a halaknak?

Figyelt kérdés
Azt hallotam a meleg vízben könyebben megbetegednek mint a hidegben?
2007. okt. 14. 18:05
 1/5 anonim válasza:
88%
attol függ milyen fajta,mert a molli kimondottan meleget igényel!nekem guppi,molli,meg harcos halam volt és állando 26-27 fokos volt a viz!
2007. okt. 14. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
A fajtától is függ, de általábana legalacsonyabb hőmérséklet 20 fok és ennél csak melegebb lehet. Azonban vigyázni kell, hogy ne igazán lépje túl a 36-ot, kivéve, ha ívatod őket, mert pl.: a diszkosz halaknál kell legalább ennyi.Ha nem vagy elgedett a segítséggel, akkor inkább nézz utána könyvben (Horn-Zsilinszky:Akvarisztika)című könyvében.
2007. okt. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%

Ajánlom néz körül a www.akvarisztikalap.hu

Sok segitséget fogsz találni.

2007. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy akvarisztikai könyvet kb-1000-2000 ezer körül van az én aksimban van ezüsmolli, kolirihal, harcos,guppi platti és nekemmindnekjó a 25 és fél 26 fok sőtt a bette hidegbe továbbéll akár egy évvelis
2007. nov. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kzs ***** válasza:
93%

Általában a 25 fok az ideális. Ezt szinte mindegyik hal szereti. Persze vannak kivételek: Bettánál kb. 27 fok, aranyhalnál kb. 22.

Legjobb, ha utána nézel egy szakkönyvben.

2008. szept. 28. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!