Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ez milyen fajta betegség?

Gyuszi13 kérdése:

Ez milyen fajta betegség?

Figyelt kérdés
van egy 120l-es akváriumom benne 8 afrikai sügér kb 2-3 napja hoztam bele 4 afrikai sügért és azóta 3-5 percenként a homoknak és az aksi falának nekidörgölőznek 3x-4x és még a 13 cm-es párducmintás vértes harcsa is de az óránként szokott.és ha új hal jön le lehet kezelni NEPTUN GYORSFÜRDŐ-vel
2014. ápr. 18. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
120 literbe 8 afrikai nagyon sok, kivéve, ha csigasügérek, ne csodálkozz hogy betegek lesznek. Egyébként sok betegségnek tünete a dörgölőzés, látható jelek nélkül nem lehet pontosan megmondani.
2014. ápr. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A dörgölőzés valamilyen külső parazita jelenlétére utalhat.
2014. ápr. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
és mivel kezeljem
2014. ápr. 18. 20:47
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Valamiféle parazita lehet. Egyébként ne haragudj meg, de neked érdemes lenne felhagyni a halazással.
2014. ápr. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 YourDestiny ***** válasza:

Figyi. Javaslom, hogy tanulmányozd kicsit a sügérek világát. Ha nincs szakkönyved, elég nehéz eligazodni, de másképp nem fog menni, ha komolyan gondolod az afrikai fajok tartását. A különféle oldalak tudnak hibás információval szolgálni, ezenkívül nehéz eldönteni, melyiknek higyj és melyiknek nem. Bár az utóbbi időben nem igazán van rá időm, de ha engedi, folyamatosan szerkesztem és bővítem az oldalt. Kizárólag az afrikaiak világával foglalkozom benne, nem profi szinten, de minden birtokomban lévő információ és tapasztalatom alapján. Érdemes lehet a bal oldali menülistát végigjárnod. Elég hiányos még, de ha lassan is, fokozatosan alakul. Ettől eltekintve elég sok kérdésedre választ adhat.


[link]

2014. ápr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!