Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel etethetem két 12 centis...

Sanya9906 kérdése:

Mivel etethetem két 12 centis anciaimat? (kezdő vagyok)

Figyelt kérdés

Pl:. Spenót de azt is hogyan?

A többit is írjátok le légyszi meg azt hogy hogyan készítsem elő



2014. ápr. 23. 22:29
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
kereskedésben lehet kapni külön anci kaját, azt az üvegre tudod nyomni, de ha leesik a kövek közé az sem gáz nekik
2014. ápr. 23. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
7%

de humoros vagy előttem író... majd meg szakadok úgy nevetek...

nagy ez az állatkert de kicsi az a kerítés...

2014. ápr. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
spenót? Én azzal a kis ancijaimat etetem. Letépek egy kis friss hajtást a növényről aztán oda tartom forró víz alá és bedobom nekik. A nagy ancikat külön nem etetem, ők is a lemezest eszik mint a többi halam, illetve amely alga ízlik nekik az akváriumban!
2014. ápr. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Prágai Gábor válasza:

akvarista.hu fórum részét ajánlom figyelmedbe, ott sok kérdésedre gyorsan találhatsz / kaphatsz választ.

Boltban lehet kapni kifejezetten nekik való kaját. Én uborka darabokat dobáltam bele nekik kis kanál volt beleszúrva, hogy az alján maradjon, bár ők már nagyobbak voltak.

2014. ápr. 23. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bocsi elfelejtettem mondani a tablettát nem fogadják el.
2014. ápr. 23. 23:10
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én zöldséggel szoktam, imádják, spenót is lehet, forrázva, de ne legyen túl képlékeny.


Főtt répa, saláta:


http://www.youtube.com/watch?v=82qc2sDrsNw


http://www.youtube.com/watch?v=hy-1GAQhTds

2014. ápr. 24. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az enyémek nagy kedvence a kígyúubi. Leforrázom, majd hideg zuhanyoztatom, s máris lesüllyed a fenékre. 5-en 3 nap alatt úgy eltüntetik, hogy nem kell takarítani utána. A másik kedvenc a spenótlevél. 5-6 levelet összekötök az aljzatba "ültetek", 3 nap múlva csak a szára marad meg. Persze nem veszem a növényeket, hanem termelem, s betárolok ínséges időkre. Az enyém bio, viszont Juliska nénié a piacon..., vagy a multis..., na azok már kérdésesek.
2014. máj. 29. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!