Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen halat vegyek az akváriu...

Milyen halat vegyek az akváriumba, , karbantartónak"?

Figyelt kérdés
30literes akváriumba szeretnék olyan halat ami takarítja vagy nem s tudom hogy mondjam remélem értitek mire gondolok. De nem tudom milyen hal legyen (jelenleg 2 betta van benne) és hogy elég lenne-e neki annyi kaja amit talál az akváriumba vagy külön kell neki venni? Maradt növényevőhalaknak való táp azt is megeszi?

2014. ápr. 26. 11:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
82%

Akkor képes illusztráció lesz.


Példa ez: [link]


Tettem bele 6 pici garnélát, az ő ürülékükből képződött nitráttól lett belőle ez pár hónap múlva kis finomítás és némi egyszerű káliumos növénytáp után ez: [link]


[link]


Alga evő nincs benne, semmit soha nem kell vele csinálnom heti 5 liter vizet cserélek, nől minden szépen alga nincs.

Nincs co2, semmi extra, egy szép dísz az asztalon, nincs túltelepítve, a növények rendezik a garnik ürülékét, a heti vízcserék kivételével gondozásmentes.


Nekem ilyenből van 6, nagyobbak ettől, ez a legkisebb akva kettőben van alga evő.


Példa ez ronda mint a bűn, de megmutatom: [link]


Két hetes kép most dupla sokkal dúsabb a növényzet 8 neon táplálja a növényeket nitráttal.


Vagy ez:(nincs benne algaevő) [link]



Tehát ne alga evőt vegyél! világítás, növényzet, növénytáp.

2014. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!