Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen technikával lehet...

Milyen technikával lehet kifogni egy 200l-es akiból a pároztatásra szánt halat? Sok benne a növény nekem nem sikerült.

Figyelt kérdés
2009. dec. 29. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Etetéskor feljön a hal a víz tetejére enni ,és akkor sztem könnyebb dolgod lenne.én így próbálkoznék
2009. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Én a hálóba teszem a kaját és amikor beleúsznak a halak kiveszem a kiszemelt halat,halakat.Én sem tudom más módszerrel kifogni őket.Csak türelmesnek kell lenni és ki kell várni amíg mindkettő benne van, mert másodszorra már nem biztos, hogy beleúsznak.Nemrég kellett nekem is egy kis kezelésre kipecáznom egy halat és elkapkodtam, várhattam egy napot, amíg elfelejtette a hálót.:D BUÉK SN.
2009. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha hálóval nem jön össze, akkor egy áttetsző valamit használj, amit a halak nem vesznek észre, hogy közelít feléjük.

Én az üdítős flakonokat szoktam félbevágni, majd leszedni a papírt róluk. Ez így magában is áttetsző, a vízben még annyira se látszik, a halak meg főleg nem látják.

2009. dec. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
És hogy fogod a flakont?Mivel? Mert valószinünek tartom,hogy a kezeddel,azt viszont látni fogják.De a flakon öntésekor a talpán középen egy szürke pötty lesz amit ugyan ugy látnak,és nem kockáztatnék éles szélü palackokkal,ami megsértheti a halakat,aztán a seb elfertőződhet. Inkább a kaja a hálóban vagy az etetéskori kifogás.Csak akkor van baj,ha a hal beteg és nem eszik,akkor viszont nem oylan fürge.Én amugy a régi,50literes akváriummal is szívtam rendesen,mire kifogtam a halakat,pedig már üres volt:D.De lehet hogy csak én vagyok a béne.Valószinü:D.Szia
2009. dec. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Régen még gyerekként sokat kínlódtam a kiválasztott hal kifogásával. Azóta eltelt 15 év és több eszem lett: kajáltatásnál... :)
2010. jan. 7. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!