Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyibe kerul egy gomb alaku...

Mennyibe kerul egy gomb alaku akvarium?

Figyelt kérdés
2009. dec. 31. 12:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
10%

Itt van egy pár:

[link]

2009. dec. 31. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Nem vagyok nagy akvarista, de a gömbakváriumot nem szokták javasolni, mert megbolondul benne a hal. Nem lenne jobb a hagyományos?
2009. dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
77%
Állatkínzás gömbakváriumban halat tartani.Az összes akvarisztika könyv megemlíti hogy ilyen edénybe NE tartsunk halakat.De hogy a kérdésedre is válaszoljak:egy kisebb gömbakvárium 3-4 e ft,(megjegyezném hogy nagyobb gömbakvárium nincs...)Ha jót akarsz a halaidnak,rákjaidnak,vagy amit akarsz benne tartani,akkor vesel ebböl az árbol rendes téglatest alaku aksit.Ez ugy is jobb. 300ft 5-10literes 3000ért már kaptsz 30 literes aksit.kész rablás,és a halaknak is egy nagy kalap ***.Volt valaki aki azt vett,és az első leöblitésnél odaütötte valamihez és szétcsattant,és megjegyezte hogy hálát ad az istenneh hogy igy történt,mert igy vett egy téglatest alakut,és sokkal jobb,szebb,és a halakat se kínozza.Tanulságos a dolog.Sztem te se gömböt vegyél.,de te tudod.Neked kell eldötened mennyire vagy állatbarát,és mennyire vagy önfejü.Buék
2009. dec. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Abszolut nem vagyok allatkinzo, sot imadom az allataimat es jol is tartom oket, de ezt nem tudtam, h rossz a halaknak, ha abban vannak.amugy teknoseim vannak, de szerettem volna ket kis aranyhalat ilyen akvariumban, mert olyan szep, de ha rossz, akkor biztos nem veszek ilyet.Koszi, hogy szoltatok.
2009. dec. 31. 14:48
 5/12 A kérdező kommentje:
De amuy kitol bolondul meg a hal?A formajatol?
2009. dec. 31. 14:50
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
2. vagyok, igen azt hiszem attól, hogy folyton körbe-körbe megy és nem "lyukad" ki sehova. Így hallottam... Láttam egy ismerősömnél tényleg folyton körbe úszkált.
2009. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%
Márciustól azt hiszem,tilos gömb akváriumban tartani a halakat!Állatkínzásnak felel meg,és büntetik.Ráadásul normális kereskedő eddíg sem ajánlotta.
2009. dec. 31. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Aranyhalnak min 100literes aksi kell(3. vagyok) és a gömbakváriumra sok duma van,de sose hallani jót róla.pl:Nincs viszonyitási pontja a halnak

de én abban hiszek hogy torz képet mutat.Neked se jó ha a jó szemedre egy vastag szemüveg kerül.fáj a fejed meg minden tőle

meg állitolag visszatükrződik.Nem lát belőle sehová se.

2009. dec. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Salx Narval ***** válasza:
2010. jan. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
57%
Nem csak, hogy büntetik márciustól de nem is árusíthatják az üzletekben.
2010. jan. 1. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!