Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Külső szűrő rossz összeszerelé...

Külső szűrő rossz összeszerelés, nagyon elhibáztam?

Figyelt kérdés
5 napja beüzemeltem egy Tetra EX külső szűrőt, de nem figyeltem oda, mert az összes szűrőtálcát 180 fokkal elforgatva tettem be, így gyakorlatilag a víz először a perlonnal találkozott és úgy lefelé. A víz tiszta, a perlon kicsit sötétebb lett, de ma jöttem rá erre az összeszerelési hibára és javítottam a hibát. Nagyon nagy hibát vétettem? Halak még nincsenek, egy hete működik az egész. Indítsam újra? Cseréljek valamit?
2014. jún. 2. 07:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell cserélni semmit.
2014. jún. 2. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
Nem tudod 180 fokkal elfordítani. Oké, hogy a vödör szélén ott a jel, de ha a tálcákat fordítva teszed be, akkor a fej is fordítva ül rá. Más esetben szerintem nem tudnád összerakni, nem illeszkedne össze. Szóval elvileg ugyanígy alulról felfelé szűrt.
2014. jún. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem pont úgy értem, hanem a tálcákon a kis kör kivágás nem a csőhöz került, hanem pont a másik oldalra. A cső besüppedt a perlon-ba, így nem volt gond az összeillesztésben.
2014. jún. 3. 15:07
 4/5 YourDestiny ***** válasza:
Jah, vagy úgy. De hogy süppedhetett be a perlonba? Van a tetején egy műanyag rács. Azért van, hogy a perlont lefogja és ne tudd fordítva összerakni.
2014. jún. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem akadályozta meg a fordított berakást, mindenesetre pár nap után már jól működik :)
2014. jún. 4. 16:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!