Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Gondoltátok volna? 10db...

Gondoltátok volna? 10db 10cm-es bölcsőszáju sügér 1db tetrával.

Figyelt kérdés
Annó naívan összeraktuk.Késöbb mondták a kereskedésben,hogy a sügér nem visel el más halat.A tetrának semmi baja,sőt láttam amint támadja a sügért.
2010. jan. 3. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Hű-ha,Ez aztán nem semmi.És itt hol a kérdés?Ez nem egy blog.Itt kérdéseket kell feltenni amire választ vársz,de a kérdés nem annyi,hogy egy kérdőjelet csapsz a végére.Amugy igy mindjárt jobb,nem 10 sügér nyaggatja a tetrát hanem egy hal bántja,idegesíti,kergeti a többi halat.Szuper...
2010. jan. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig más témában olvasgattam a gyakorikérdés.hu-n és nem szólták le az embert,ha a tapasztalatáról írt.Egyébként a tetra egy kicsi hal.A sügér pedig fogakkal rendelkező agresszív hal.Egymást is bántják...A kérdés pedig ott van!
2010. jan. 3. 17:18
 3/4 Salx Narval ***** válasza:
100%
Engem nem zavar, ha valaki megosztja a tapasztalatait másokkal. Miért baj ez? Ha már így alakult,én vennék még 4-5 tetrát, hogy jól érezze magát, mivel rajhal.Lesz ő még 5-6 cm-es, ha megnő.SN.
2010. jan. 4. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.Akkor veszek hozzá hamár így összeférnek.
2010. jan. 4. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!