Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi lehet a baja? Betegség...

Mi lehet a baja? Betegség vagy csigák?

Figyelt kérdés
A vízi növényem levele átlátszó lett olyan mintha a zöld szín tűnt volna el (bocsánat ha nem érthetően írtam körbe). Vannak csigák is az akváriumba lehet hogy ők csinálták vagy beteg lehet a növény?

2014. jún. 18. 20:01
 1/8 Pendulum92 ***** válasza:
Egyértelműen rossz tartási körülmény okozta.
2014. jún. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
és min kéne változtatni? fényes helyen van, a víz kb 26fokos , tápszert kapnak, és a csigák megjelenése után párnappal kezdet átlátszó lenni a levelek vége, cserépbe vagy mibe vannak amibe vettem őket
2014. jún. 18. 20:26
 3/8 anonim ***** válasza:
cserépből kikell szedni a növényeket, kimosni a szivacsot a gyökerei közül, leültetni. Kell szerezni világítást nem elég hogy az ablakban van
2014. jún. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pendulum92 ***** válasza:
A fényes helyen van egy fényigényes növénynek nem jelent sokat, neki külön világítás kell.
2014. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Pendulum92 ***** válasza:
Tehát tudni kéne, milyen növényről van szó. Legegyszerűbb ha lefotózod.
2014. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
képet nem tudok fel tenni a növény olyan hogy az alsó leveleit lehullajtja és a levél vége le kerekített, azért gondoltam hogy jó lesz neki lámpa nélkül mert a kaktuszok közelébe van és ha azoknak bőven elég a fény akkor gondoltam hogy egy vízinövénynek is
2014. jún. 19. 22:12
 7/8 Pendulum92 ***** válasza:
A víz nagyon nagy mértékben csökkenti a fényerőt.
2014. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
értem köszönöm a válaszokat
2014. jún. 19. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!