Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tetratec Ex 1200 milyen hangos?

Tetratec Ex 1200 milyen hangos?

Figyelt kérdés
szeretnék venni egy ilyen külső szűrőt , de a szobámban lenne , és szeretnék nyugodtan pihenni. Szabadon lenne a szűrő nem bútorban. Most egy Tetratec easy crystal 600 és egy aquael fan 2 belső szűrőt használok. Szerintetek hangosabb a tetratec ex 1200 mint a kettő együtt véve, mert ezt a zajt még éppen hogy elviselem? Köszönöm!
2014. jún. 21. 21:20
 1/7 anonim válasza:
Szia, nekem is ilyen külsőm van és mondhatni szinte hangja sincs. 1 darabka polifoamot tehetsz alá, így még annyira sem fog hallatszódni a zúgás. jahh fontos, hogy légtelenítsd ki rendesen! Üdv.
2014. jún. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Nem tudom, az Easy Crystalnak milyen hangja van. Nekem van EX1200-am, finoman búg polifoam lapon. Szekrény nélkül is vígan aludnék mellette, szeretem a hangját. Írom ezt úgy, hogy igen háklis vagyok a hangos szűrőre, alom helyett idegbaj kap el tőle. Nyugodtan megveheted.
2014. jún. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ez megnyugtató. Még azt hallottam hogy szivárog a víz ha elöregedik a tömítés ez milyen időközönként szokott megtörténni?
2014. jún. 21. 22:56
 4/7 YourDestiny ***** válasza:
Az EX1200-nál volt egy gyártási széria, ahol a tömítés nem bírta sokáig. Többnyire egy év, újra összerakás után szivárogott, érdemes pót fejtömítést tartani. Az enyém egy éves, még tökéletes, igaz, még nem volt szétszedve, augusztusban kerül rá sor kb. Az EX700-nál nem hallottam ilyen gondról, a régebbi és újabb gyártási szériánál sem, olyanom is van, 3 és fél éves, számtalanszor volt szétszedve. A tömítéseket kezelni, kenni kell. Az új EX1200 Plusnál azt ígérik, minden minőségi javuláson esett át, a fejtömítést is beleértve. Nemrég kapható, nincs róla infóm.
2014. jún. 21. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor szerinted az EX1200 Plust vegyem meg ? vagy már csak így lehet kapni?
2014. jún. 22. 01:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Már csak plust kapsz! Én most vettem az enyémhez(sima) pót tömítést, hogy legyen kéznél. Már adnak hozzá szilikon zsírt is! Ha kened akkor gyári is rengeteget kibír de azért jó ha van tartalék (1200ft nem egy nagy összeg a biztonságért). A hangjáról annyit, hogy nekem egy aquael fan3 volt az hangosabb mint ez(igaz ez csukott bútoron van de nyitottnál sem lenne hangosabb).Ha teszel alá egy polifoam vagy polisztirol lapot akkor halkabb a búgása!
2014. jún. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 YourDestiny ***** válasza:
Lehet még elvétve találni webshopban simát, de én már az új Plust venném.
2014. jún. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!