Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek milyen? Megtartaná...

Szerintetek milyen? Megtartanád? (akvárium, képek)

Figyelt kérdés

Összeraktam egy ilyet: [link]


Csak pár hónapra terveztem az akvával, van pár öreg halam annak csináltam, a helyére menne egy nagyobb, laposabb.


Otthon most csesztetnek, hogy ne szedjem szét, tegyem máshova az új akvát.


Idegesít a dolog, meló az annyi vele, hogy bedobok az etető nyíláson egy pumpát amire egy tömlő van rögzítve, konnektorba bedug kb 30 liter víz hordóba le enged, másik hordó elő, (gurulós kocsin) pumpával víz visszanyom. Ez a heti meló vele, 3 hónapja dobtam össze ezt a kinézetet.

Előtte máshogy nézett ki, csak megindult a szekrény alatta és szét kellett szednem.


Tehát kinéz valahogy? Megtartanád? Sok meló nincs vele egyel több vagy kevesebb, nem lényeg, van már egy rakás, megszoktuk, hogy sok akva van.


2014. jún. 29. 15:19
1 2
 11/14 YourDestiny ***** válasza:
Ez olyan, mint a növényesed kicsinyített változata :)
2014. jún. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
5+, ha nem kell átveszem:)
2014. jún. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Végül is ha már ti is pozitív véleménnyel vagytok róla akkor meghagyom, máshova lesz téve az új akva.


Még sűrűsödnie kell, meg alakul most ilyen: [link]


"YourDestiny nevű felhasználó válasza: Ez olyan, mint a növényesed kicsinyített változata :)"


Hasonlít igen, van egy szapora növényállományom azokat pakolászom, sok azonos növény van.

Jelenleg a másik ilyen: [link]


"5+, ha nem kell átveszem:)"


Köszi neked is a választ, végül is az üveg és az üres fedő ment volna parkoló pályára, azért köszi a felajánlást:)


Mondjuk a befut a lotto 5, akkor egyeztetünk üzibe, adok mellé két külső szűrőt, meg egy 200 literes akvát is:)

(kellene a 10.000 literesnek a hely)

2014. júl. 1. 20:17
 14/14 anonim ***** válasza:
Basszus és is az 5-re hajtok, de akkor így a te telitalálatod se lenne rossz :)
2014. júl. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!