Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A barátom furcsa dolgokról...

A barátom furcsa dolgokról álmodik szerintem picit beteg csak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Durva rockot hallgat sokat idegeskedik.Remélem kap valami tanácsot mert szanatoriumba vagy elme gyógyíntézetbe nem akar még menni.


háát tél ovlt és valami kihalt városban sétálgattam mindent hó borított alig volt egy két ember az utcán tök csönd volt és ahogy be akartam fordulni za egyik utcába látom hogy 2 kis gyerek játszk a hóba és a hó csupa éér majd a kutyájuk nemm ozdul és a kisgyerekek a véres hóval játszottak mert ne mtudták mi az majd a az egyik kis gyerek sirva probálja fel ébreszteni ak utyát mert aszt hiszi alszik de a kutya halott és én megyek tovább majd valami fura hangot hallok vissza fordultam és egy pillanat alat ta kutya is eltünt meg a két gyerek is és minden csupa vér a szánkó a hó a ház fal csupa vér és minden féle testrész emberi testrész de kutya részek nincsenek és anyáád ez m ia faszom voot igy keltem feel

Sajnálom nehéz kiolvasni de nagyrészt érthető.Van még egy ha érdekel kommentbe elküldöm.


2014. ápr. 28. 17:18
 1/1 fGhw39-84th ***** válasza:
Tipikus... Ne aggodj, nem visszafordíthatatlan. Ezt hallgattasd meg vele naponta 5x: https://www.youtube.com/watch?v=nYlK_E0UGwE
2014. ápr. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!