Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok, ti mit csináltatok...

Lányok, ti mit csináltatok volna? Csak szerintem furcsa ez?

Figyelt kérdés

Apukámmal egy városba lakok, de ő a belvárosba, mi pedig kintebb eső részen.Lakik egy fiú a házukba, aki nagyon helyes,aranyos, vicces.. de kicsit furcsa. Ma volt az első "randink". Igazából apuhoz akartam felmenni, de nem volt otthon, a lépcsőházba összefutottam a sráccal.Beszélgettünk, utána elmentünk sétálni.Röhögtünk egy csomót, sok közös témánk volt.Kicsit később visszamentünk, mert hívott apu, hogy hazaért.Mondta, hogy szóljak amikor megyek haza, és elkisér.

Az utcánkba lakik egy zetoros, nem messze vannak ilyen földek (biztos van rá szakszó, de nem tudom). Mindig a ház előtt áll egy zetor, és hasonló "Bobcat" járművek. Amikor befordultunk az utcába, nagy boldogan kérdezte, hogy "úristen, az egy traktooooooor????" Elkezdte mesélni, hogy kiskorába mindig ilyenbe akart ülni, meg milyen tiszteletett kikérő a beállásuk ezeknek a munkagépeknek.Eleinte vicces volt.. de amikor oda értünk megállt csodálni, hogy mennyire gyönyörű meg, hogy sose látott még ilyen közelről "traktooooort". Elkezdte fotózni, meg beakart csengetni, hogy megkérdezze a tulajdonost, hogy beülhet-e. Mondtam, hogy felőlem holnap reggelig csodálhatja, de én nap, mint nap látom szóval inkább haza mennék.

Elkísért a kapuig..persze továbbra is a munkagépek volt a főtéma.

Most ültem le kicsit a géphez, és rám írt, hogy milyen jó volt a délután, a napokban megismételhetnénk. Igazából jól éreztem magam, de még borítóképnek is kitette a képet, amit csinált a zetorról.Nekem ez kicsit furcsa. Nektek mi erről a véleményetek?


2014. márc. 13. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Belvárosi srác, valószínűleg nem sok ilyet látott eddig :D Bár Bobcat-be azért bele lehet futni.. Elég fura amit írsz, de ha kedves a srác és jól érzed magad vele akkor találkozzatok, nem veszíthetsz vele semmit, nem elkötelezettség. Ha kiderül hogy mégsem tetszik annyira akkor nem randiztok többet.
2014. márc. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem kell törnöd, mit vegyél neki a szülinapjára.

(segítek, traktoros kulcstartót) :)

2014. márc. 13. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem szimpi, ahogy ennyiből leírtad, én benne lennék több találkában.
2014. márc. 13. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Aranyos srác amugy :)

Lehet, hogy én reagálom túl.. csak hát, nem vagyok hozzá szokva, hogy félórán át csodál valaki egy zetort. Nem is tudom elképzelni mit csinálna, ha egy kombájnt látna, ha egy zetortól ekkora izgalomba jött.. :))

2014. márc. 13. 01:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van valami hobbija, mániája!!!!

Szerintem ez nem hiba, hogy nagyon megörült a traktornak...lehet hogy még sosem látott ilyet közelről!!! Ha legközelebb találkoztok és erről folyik a beszélgetés az viszont már gáz!!! Egy esélyt még megérdemel!!

2014. márc. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van hobbija.
2014. márc. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen egy igazi paraszt!


Multkor állunk az iskola elött és épp arra jött egy gyönyörű csinos lány,rá sem néztek.Majd jött egy zetor "De gyönyörű ".


Gyülölöm az ilyen parasztokat!>:)

2014. márc. 13. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az én barátom is teljesen elveszti a fejét ha meglát egy traktoooort vagy ehhez hasonló dolgokat, de ettől még nagyon rendes srác, akit imádok :)
2014. márc. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha meglátok pár pillanatra egy repülőt meg egy jóképű férfi arcot én is inkább az előbbitől szédülök el. Akkor én most mi vagyok?

Semmi parasztság nincs abban, ha valaki meglát valamit, amivel nem szokott találkozni, de imádja és pár percig azzal van elfoglalva. Ha továbbra sem figyel (ebben az esetben) a lányra, és a köv. találkán is csak a traktorról beszél az már nem lenne valami szép tőle.

Parasztnak nevezni ennyiből pedig tök értelmetlen.

2014. márc. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!