Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van két zebra halam. Tegnapra...

Van két zebra halam. Tegnapra elbujt ez egyik annyira kergették a többiek. Vettünk nekik búvóhelyet. Túlélhetik az állandó kergetést, üldözést?

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálnám ha ezek is kipusztulnának, mert igazából a 4 éves kisfiamé az akvárium. Van benne 1 pár molly és 1 pár xifo, aztán 2 zebrahal, algaevő és most kapott páncélos harcsát. Jó kis flóra?
2008. aug. 2. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kergetik akkor nem jó nekik így eggyütt. Én azt tudom ajánlani hogy vegyél mégegy akváriumot és abba különísd szét őket. (hacsak nem akarod eladni a zebrahalakat)És szerintem siess mert ha nem mertnek előbujni akkor nem is fognak enni menni és akkor éhen is pusztulhatnak (habár a halak jobban bírják az éheztetést mint a túletetést)
2008. aug. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudunk még egy akváriumot hova tenni. Remélem túl élik a dolgot.

Igaz nem ők lennének az elsők akik eltűnnek a fajansz vízesésben:))

2008. aug. 2. 18:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor adjátok el a zebrahalakat. Így nem jó nekik. Vagy külön akvárium, vagy adjátok oda másnak.
2008. aug. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!