Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bubizik a talajom, miért?

Bubizik a talajom, miért?

Figyelt kérdés

Szép nagy buborékok szállnak fel időnként a növények tövétől , máshonnan nem láttam még csak vízi petrezselyem és ludwigia mellől. Nem hinném hog yberohadt volna még nem üzemel az akvárium egy hete az átrendezés óta.

Szűrés jó. Arra gondoltam hogy a gyökereken keresztül képesek talán leadni légzési gázokat? csak mert szépen bubizik a levelük is a fény alatt.

Köszi.


2014. júl. 22. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Rothadás folyamán keletkeznek gázok, ez nem jó. Hetente forgasd át a talajt hurkapálcával.
2014. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs rajta kékalga? Az is termel gázokat. Bár egy hét alatt fura lenne az is és a berothadás is.
2014. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem berothadás mert felkavartam és nincs szaga. elég sok bubi jött fel. Nem igazán értem miért. Olyan minth a növények fotoszintéziséhez lenne köze, mert reggel nem buborékol csak délutántól kezdve
2014. júl. 22. 19:19
 4/4 A kérdező kommentje:
2014. júl. 22. 19:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!