Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem jön vissza?

Nem jön vissza?

Figyelt kérdés
Az ecsetalgás akit ujra inditottam mert az ecset szó szerint belenőtt az agyagos talajba. Visszatértem a bazalthoz abba nem tud belenőni esetleg rá. Már két hónapja megy. Nincs ecset . Az ecsetalgás fát kiszáritotam, majd ecettel lemostam igy elpusztul az ecsetalga, mert szeretném visszatenni a fát?
2014. júl. 22. 18:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az ecet nem öli meg, de az se ha berakod a sütőbe. Para a fát visszatenni, de megpróbálhatod, majd kiderül, hogy mi lesz.
2014. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha a fagyasztóba tenném az elpusztitaná?
2014. júl. 22. 21:26
 3/4 anonim ***** válasza:
nem tudom :D
2014. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Öntsél a fára esetleg Easy Life Carbot, úgy tudom az kinyírja az algát. Enélkül is megoldható a dolog. Én annak idején normálisan lepucoltam a red moor gyökerem, vettem pár sziámi ormányosmárnát, ami sztépen eszi az ecsetalgát, és sűrűbben cseréltem vizet. Nálam ez Eltüntette, azóta sem tért vissza az ecsetalga, és nem dobtam ki semmit. Írtad, hogy nálad sincs egy ideje, így szerintem ez a carbós módszer beválhat.
2014. júl. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!