Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Guppit aranyhalak és nagyobb...

Guppit aranyhalak és nagyobb tavi halak közé?

Figyelt kérdés
Van egy guppim,az egyik elpusztult sajnos és nem kell már az az egy guppi,az ismerősömnek van egy kerti tavacskája teli aranyhalakkal és nagyobb tavi halakkal (nem tudom milyen fajták) és oda akarom adni nekik de félek hogy a nagyobbak megeszik őt.Mellesleg a guppit a Városligeti nagy tóból fogtuk ki.
2014. júl. 23. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
48%
Engedd vissza a Városligeti tóba, az legalább folyamatosan meleg. Az ismerősödnél amint a vízhőmérséklet 18 fok alá süllyed megdöglik, és az aranyhalak sem kímélnék.
2014. júl. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :))
2014. júl. 23. 20:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy guppi ? Lehet szúnyogirtó fogasponty is, könnyen összetéveszthető. A hideg időszakot biztosan nem bírja ki, de az aranyhalakat inkább csípkedi.
2014. júl. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most nézem és igen,jobban hasonlít a szúnyogírtóra.De az aranyhalak sokkal nagyobbak nála.Mindegy vissza viszem oda ahonnan kihalásztuk.:)
2014. júl. 23. 22:48
 5/5 anonim ***** válasza:
Jól teszed ha vissza engeded. Én is nézegettem nemrég a tóban élő (akkor azt hittem én is madártávlatból, hogy guppi) szúnyogirtó fogaspontyokat.
2014. júl. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!