Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Búvóhely, kövek, dísztárgyak?...

Búvóhely, kövek, dísztárgyak? Tudnátok linkelni ilyesmiket, miket érdemes?

Figyelt kérdés
Dísznek red moor pl, tudom. Van már két vasfám is egy korábbi akváriumból, most valami olyasmit szeretnék, amit ha beások a talajba, akkor barlangot képezzen, amibe el lehet bújni. Egyéb ötletek is érdekelnek
2014. aug. 3. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


[link]


[link]


szerintem a kókuszhéj tetszetős lehet

de én régen építettem az akváriumban lapos kövekből Frédi és Béniből jól ismert házikót

továbbá egy sűrű gyökér is nagyon szép és jó búvóhelynek

de lehet venni agyagcsövet is és egyben kapható barlangokat is

2014. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
egész jók, köszi
2014. aug. 3. 10:18
 3/3 MCsperX ***** válasza:

Szia!

Én egy kókuszdiót kalapáccsal addig ütöttem, amíg ketté nem vált, kiszedtem a belsejét, ráspollyal az éleket eldolgoztam. Szintén ráspollyal a törések mentén két oldalt csináltam két bejáratot, illetve a külsejét is kicsit eldolgoztam (rostokat eltávolítottam, bár úgy tapasztalom, hogy így könnyebben algásodik, mintha nem szedem le róla). A kókuszdió egyik oldalán van egy puhább kerek rész, ahol viszonylag könnyen megfúrható, azt lyukat kitágítottam, hogy azon keresztül is ki tudjanak úszni a halak. Így három bejárata van.

Mindegyik hal bele-bele úszik, de a betták szeretik a legjobban.

Nem azt mondom, hogy csúcs dekoratív, de megvan egy kókuszdió árából. itt egy két a hárombejáratosból:

[link]

2014. aug. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!