Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Meddig lehet egy Plattit...

Meddig lehet egy Plattit fűtés és levegőztető nélkül tartani egy kisebb edényben?

Figyelt kérdés
Észre vettem, hogy terhes és szerintem nem sokára szülni fog, külön is tettem. Eddig csak guppim volt így, de az bírta fűtés és levegőztető nélkül, nem volt gond, megszületettek a kishalak és vissza tettem az aksiba. De a Platti ezeket hogy viseli? Minden úgy lesz majd ahogy a guppival volt? Eleven szőlő egyáltalán vagy ikrázni fog? Köszike
2010. jan. 13. 08:38
 1/2 Salx Narval ***** válasza:
Elevenszülő a platti is, de neki kellene egy kisebb medence,kb 10-20 literes 25-26 fok hőmérséklet és levegőztető.23 fokon még elvan, de ez a hőmérséklet, kevés az ivadéknak.Ami azt illeti a guppiknak is kellenének ezek a körülmények, sőt egy kis nővény is jól jönne és sötét hátfal. [link]
2010. jan. 13. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a plattik kifejezetten érzékenyek a hirtelen környezet változásra.
2010. jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!