Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet efogni egy nagyon...

Hogy lehet efogni egy nagyon gyors halat az akváriumban?

Figyelt kérdés
A halaim betegek, és van egy( black molly) ami nagyon darakóros, de nagyon, és már egy csomó halam elpusztult, de ő, aki a legjobban, az nem. Egyzserűen nem birom elfogni, és különrakni.. Ez most lehet viccesen hangzik, de nem birom megfogni a hálóval... Nagyon gyors... Mindig megugrik, és eluszik... A többi hallnak már tiszta stressz az élete, mert kergetem őket. Már kiszedtem minden növényt, hogy ne tudjon elbujni, de ígyis sokkal gyorsabb... Mit lehet tenni?
2010. jan. 13. 18:17
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
nagyon gyorsan kell mozogni.
2010. jan. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha van két hálód akkor az egyikkel próbáld abba az irányba terelni ahol a másik van (akár kérhetsz segítséget mástól hogy terelje arra) de szerintem nem muszáj annak is pont hálónak lennie elég ha egy (tiszta) tárgyal terelitek abba az irányba. Cselezzétek ki :) Türelmet igényel az biztos. Sok sikert!
2010. jan. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ha nem birok kifogni egy halat akkor addig kergetem míg el nem fárad,lelassul,és ki lehet szedni...De próbáld emg hátha egy adag kaja van a hálóban beúszik.megvárod még ő megy bele és csak akkor mozdulsz.Ha más hal van benne akkor várj,ne kergesd el mert akkor má nem úszik bele...Szia
2010. jan. 13. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
na most viccen kívül, egy bottal ijesztgeted a vízben hátulról és amerre vélhetően "ugrik" oda a hálót.
2010. jan. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
szintem mindet szedd ki, csak a gyorsat ne, aztán öntsd át egy kis edénybe --- ja, mekkora az akvárium??, valahogy amikor egyedül van a vízben már csak ki tudod szedni?
2010. jan. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Szerintem felesleges stresszelni a halaidat. Ha már az egész banda beteg, akkor felesleges ezt az egyet kivenni, mindenkit meg kell gyógyítani. Sera Costapur-al pár nap alatt jobban lesznek a halaid. Nekünk bevált.
2010. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ezaz... nem mindenki beteg, már megggyultak, csak Ő nem.. Énis seraval gyógyítottam őket. És sikerült kiszednem, kiszedtem a szüröt, és feljöttek pipázni a halak, és lecsaptam rá Azért köszönöm az ötleteket!
2010. jan. 13. 20:40
 8/10 anonim ***** válasza:
2%
Törj össze nyugtatót! 50l víz/fél nyugtató!
2010. jan. 13. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Az utolsó egy nagy baromság,meg ne csinálja akárki is....Amugy nyugtatóbol van 0,25mg-s és 3 mg-s is...Nem ugyan annyi nyugtató jut a vízbe ha a 0,25-ből nyomsz felet a vízbe,vagy a 3masból...
2010. jan. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy hülyeség... :D Aki komolyan veszi, az maga is dobjon be egyet, és ballagjon el az orvoshoz... :D
2010. jan. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!