Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A piráják mindig agresszív halak?

A piráják mindig agresszív halak?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem sebes/véres kézzel benyúlok (nem vagyok ilyen hülye :D) akkor lehetne hogy lerágják a kezemről a húst!? Tudom hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok ....

Mert jómagam is tartana ilyen csöppségeket, leginkább az idegesítő szomszédom medencéjében :XD


2014. aug. 27. 00:31
 51/108 Dioxyde ***** válasza:
Nem voltam formában:D fájt a fogam :D de látom jól lepontoztak engem XD úgy látszik nem mindenkinek jött be ez a kis beszélgetés :D:D mizujság feléd?
2014. szept. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/108 A kérdező kommentje:

Semmi említésre méltó.

Lerágták a halak a kukacom :D

Ne is torodj velük ..... Csak irigykednek ránk mûvészekre :D

2014. szept. 1. 16:06
 53/108 Dioxyde ***** válasza:
:D na a kukacról meg az a hal ugrott be ami felugrik ha belepisilsz a vízbe és befészkeli magát a húgycsövedbe XD amúgy visszatérve a piranjákra láttam én is olyan videót a youtubeon,hogy élő békát dobtak be azok meg szétkapták,de szerencsétlen még mozgott is pedig elég sok része hiányzott már:S meg mikor egeret vagy patkányt dobnak be nekik...hát ilyet én nem csinálnék az tuti :S
2014. szept. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/108 A kérdező kommentje:

Én se lennék képes rá ):

Borzalmas egy halál ....

2014. szept. 1. 16:14
 55/108 Dioxyde ***** válasza:
Az tuti még giliszta okés én is szoktam azt adni a halaknak,de az a max mást nem tudnék .Legjobb mikor ezeket az ázyiai hulladékokat nézi az ember akik kulcstartóba beraknak halakat vagy teknőst ...meg a legjobb láttam olyan videót lágyhéjú teki páncélja lekapva látszanak a belső szervei él még a teknős és a hűtő pultban van ... na az ilyen elmebetegeket azért lezúznám...
2014. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/108 A kérdező kommentje:

Ilyenkor azt kivánom bàrcsak a teki helyébe lett volna. A giliszta legalább nem érez sok fàjdalmat ......

Ezek az állatok pokoli kegyetlenül vadásznak ..... Mint a szkarabeuszok

Egyébként vêrbeli profinak tûnsza témában :D

2014. szept. 1. 16:30
 57/108 Dioxyde ***** válasza:
hát nemtom olyan 14 éve vannak halaim meg egyéb állataim és nem 80 éves vénember vagyok.... :D vaterom is hazahozott sok mindent volt bagoly,galamb egyéb sérült állat amit felneveltünk ...volt leguánom,axolotl,gőték,sokféle teknős,anolisz,gekko meg fene tudja nagyon sok minden...:D most van 1 rák 1 teknős meg 3 halas akvárium :D
2014. szept. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/108 A kérdező kommentje:

Ez esetben te vagy az ên emberem :D

Ugyanis egzotikus állatbolond vagyok,csak nem tarthatok otthon semmit. Azt tervezem ha kulon lakásba költözok majd egy csomó hasonlót akarok magamnak. afféle êletcél :D

2014. szept. 1. 16:45
 59/108 Dioxyde ***** válasza:
Hát igen én is szeretem az ilyen állatokat nemtom te hány éves vagy ha elárulod nem baj... XD én 28 vagyok :D tesómnak nemrég felajánlottak egy aligátort csávóka elköltözik és nem tudja magával vinni kérdezte nem kell-e neked egy aligátor a kerti tóba hát tesóm nem kérte:D amúgy nagyon sok mindent lehet kapni bármilyen állatot belehet szerezni..én még kis srác voltam olyan 10-12 éves voltunk Pesten bementünk egyik üzletbe majmok voltak ott akkor 150 ezer volt a pár ...most meg van egy ismerős aki külföldről hoz be halakat van árlistája néztem egy albínó elefánt halat 1,500000 ft mondom az igen :D édesvízi hal nemtom mennyire ismered de a sima változatát kb 2-3 ezerért árulják
2014. szept. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/108 A kérdező kommentje:

Aligátor?! :XD

De hagyjuk ... mindennek nem dőlök be :D

Amúgy 16 vagyok, és ha gondolod valamikor privátban megbeszélhetjük ezt :)

Nekem ez a lételemem. Tudom hogy egy halom engedély kell, de akkor is .........

2014. szept. 1. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!