Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A piráják mindig agresszív halak?

A piráják mindig agresszív halak?

Figyelt kérdés

Tehát ha nem sebes/véres kézzel benyúlok (nem vagyok ilyen hülye :D) akkor lehetne hogy lerágják a kezemről a húst!? Tudom hogy hülye kérdés, de kíváncsi vagyok ....

Mert jómagam is tartana ilyen csöppségeket, leginkább az idegesítő szomszédom medencéjében :XD


2014. aug. 27. 00:31
 61/108 Dioxyde ***** válasza:
Nem ez halál komoly.. vmi gazdag fószer tartja nem viccelek most...Csak elköltözik onnan aztán ezért kérdezte meg tesómat tudta van kerti tó nem-e kell oda...Nem szoktam kamuzni meg szerintem tesóm se szopatott be ilyennel főleg,hogy én is láttam törpe kajmánt már állatkereskedésbe 35 ezerért jó pár évvel ezelőtt:D amúgy facen is bejelölhetsz ha akarsz ilyen dolgokról dumálni ott talán könnyebben elérsz :D:D
2014. szept. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/108 Dioxyde ***** válasza:
de amúgy itt is elérsz azért felnézek ide is elég sűrűn :D
2014. szept. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/108 A kérdező kommentje:

Lehet róla szó :D

Ezek az engedélyek aggasztanak, na meg az árak :D

Mondjuk ilyesmiket tartanék :

gyűrűsfarkű maki, leguán, skorpió, kardszárnyú delfin :D

2014. szept. 1. 17:14
 64/108 Dioxyde ***** válasza:
Amúgy neked nemtom volt-e negatív élményed állatkereskedéssel kapcsolatban én egyszer voltam olyan boltban amiben volt túrkáló és kombinálva volt állatokkal hát akkor az agyam eldobtam itt a szomszéd városban volt ilyen:D hát szegény ékszerteknősök megvoltak meredve nagy vízbe berakta őket a nő úgy,hogy semmi kimászó nem volt nekik ...
2014. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/108 Dioxyde ***** válasza:
na kabbe a kardszárnyú delfineddel együtt:D:D én meg kék bálnát tartanék 112 literes akváriumban szerinted megoldható ?XDDD
2014. szept. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/108 A kérdező kommentje:

nem volt ilyen ... mivel állatot se tarthattam soha ):

Kivéve a nyulat, amit nem én kaptam, a kutyát amit befogadtunk.

Én nem tarthatok semmit. A jövőmbe tervezem bele őket.

2014. szept. 1. 17:17
 67/108 A kérdező kommentje:

Belefér az, ha jó erősen nyomod:D

De tényleg teljes erődből paszírozd be a halacskát :XD

2014. szept. 1. 17:18
 68/108 Dioxyde ***** válasza:
:D:D és miért nem engedik,hogy legyen állatod?
2014. szept. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/108 A kérdező kommentje:

A felelősség ami vele jár, meg a pénz ):

Attól félnek hogy mi lesz ha megszeretjük és elveszítjük. Sajnos én is ..... csak nem értik meg hogy nekem ez a minden. Többnek tartom az állatokat mint az emberek nagyrésze ...... csodálatosak egytől egyig :)

2014. szept. 1. 17:32
 70/108 Dioxyde ***** válasza:
hát az tuti van jó pár ember aki elbújhat az állatok mögött.
2014. szept. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!