Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fagyasztott kaja adagolás?

Fagyasztott kaja adagolás?

Figyelt kérdés
Egy egész kocka nagyon sok a halaimnak, kb negyedet szoktam adni nekik, viszont az meg elég macerás nem jó vágni na meg mindig le kell menni a fagyasztóhoz(2emeletes ház). Ezért arra gondoltam hogy üres halkajás dobozba vizet rakok és abban felolvasztok 1 kockát ez így 4 napig lenne elég (naponta lecserélem benne a vizet és sima hűtőben tárolnám mint a tubifexet szokás)Ki bír ez így 4 napot vagy inkább vágdossam mindig frissen?
2014. aug. 28. 18:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és fagyasztott artemiáról van szó.
2014. aug. 28. 19:00
 2/3 Platypus ***** válasza:
Sokat rontana a minőségén. Éles késsel simán darabolható. Akár előre fel is szelheted úgy ahogy van fagyasztva, és akkor elég csak egyszer vágni. A gyaloglást a hűtőig viszont nem úszod meg.
2014. aug. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én volt, hogy reggel csak odaraktam az akvárium mellé a fagyasztott kockát, elfelejtettem odaadni a halaknak, este már olyan büdös volt, hogy kidobtam.


A fagyasztott kockát tedd be egy zacskóba, tegyél egy rongyot vagy konyhai ruhát rá, majd kalapáccsal vagy húsklopfolóval üss rá, (ne nagyot) rögtön több darabba van.

2014. aug. 29. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!