Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan tartsam a sziámi...

Hogyan tartsam a sziámi harcoshalam a 2 liter körüli gömbakváriumba?

Figyelt kérdés

1: Kb 2 Literes gömbakváriumot milyen gyakran, és HOGYAN kell tisztítani? (kavics, növény, vízkezelő)

2: Milyen gyakran, és mivel érdemes etetni?

3: Nőstényt lehet e berakni mellé?


2010. jan. 17. 07:34
 1/4 anonim válasza:

3. Nőstényt 2 literben ki fogja nyírni maga mellől.

2. Annyit adjál neki, amennyit azonnal megeszik. Max 2 naponta

1. A halak nem nagyon szeretik a gömb akváriumot. A térérzékelő szervei megbolondulnak tőle. Hetente cseréld le a víz felét pár napos állott tiszta vízre.

Rakjál bele igazi növényt is.

Akkor mosd ki a sódert, ha már dzsuvás! A vízcsere a fontos!

2010. jan. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. kérdés:www.haziallat.hu/akvarium/gondozas/gombakvarium-hal-tartas/1636

Előttem már sokan megírták,(és én is),hogy miért nem jó a gömbakvárium.Most nem akarlak kioktatni de csak ennyit:

(általában)torzítja a képet

Rezgések jönnek létre

A halak elvesztik a tájékozódásukat, és a gömbben a legtöbb hal megbolondul.

Beakarják titani,(és be is fogják),mert állatkínzás

Többet nem akarok róla, mert te nem ezt kérdezted..

3. kérdésed:Én úgy tudom,hogy a sziámi harcoshalhoz lehet berakni nőstényt,De 2 literben még a hímsen fér el nem hogy még a nőstény!A sziámi harcos halnak legalább 6 liter kéne!

2. kérdés:A sziámi hacos halnak a szája felfelé forduló,így a felszínen lebegő táplálékot tudják magukhoz venni.Természetes élőhelyükön szúnyoglárvákat, és vízbe hulló rovarokat is szívesen fogyasztják.Tápláléka inkább élő eleségből (tubifex,szúnyoglárvaVagy giliszta)mintsem száraz eleségből álljon össze

2010. jan. 17. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2literben? gömbakváriumban?sehogy. ha 10literes lenne akkor sem tarthatod benne ... Meg fog dögleni.Kb 2 hetet adok neki ebbe az akváriumban...
2010. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

O, szegényt minek kínozni?! ABBA AZ AKVÁRIUMBAN MÉG AZT AZ EGY HÍMET SE LEHET TARTANI NEM HOGY EGY PÁRT...-.-" Tiltja a szabály hogy 30 LITERNÉL KISEBB AKVIBAN GERINCES ÉLŐLÉNYT TARTS A HAL PEDIG GERINCES MEG A GÖMBAVKÁRIUM A MAI TÖRVÉNYEK SZERINT TILTOTT. Úristen utálom az ilyeneket. hát ebbe 2 hét alatt elpusztul. Vidd vissza de gyorsan a kereskedésbe.

1.elmondtam már hogy hülye vagy. -.-Ha nem tudsz normálisan halat tartani csak kínozni mondj le róla...

2.Változatosan kell etetni, és egy héten legyen úgy hogy csak fél adag kaját adsz neki, meg +1 koplalónap de ebben nem fogja sokáig húzni...

3.Már elmondtam...

Bocsi hogy nem korszerű, vagyis izé későn válaszoltam csak olyan jó, hogy végre kifejezhetem neked a véleményem...

2012. aug. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!