Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvárium háttér színezéshez...

Akvárium háttér színezéshez használhatok titánfehér porfestéket?

Figyelt kérdés

#akvárium #háttérfestés
2014. szept. 18. 19:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Vasoxid porfestéket használhatsz, ez kilós kiszerelésbe van, 1000ft fölött valamivel, hogy létezik-é titánfehér azt nem tudom, nekem fekete van otthon, a csemperagasztó alapszíne fehér, a feketével szürkétől egészen feketéig lehet kikeverni.


Akváriumba bevált színezőről a vasoxidon kívül nem hallottam, bármelyik festékbolt tartja.

2014. szept. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vasoxid porfestékem van,sárga,piros és fekete.Mivel a csemperagasztó amivel a hátteret lekentem, szürke,gondoltam egy kicsit megvilágosítom fehérrel,hogy természetes sziklaként hasson.Amúgy ez a fehér is oxid festék,de ha nem vagyok benne biztos inkább nem kísérletezek vele.Még szétnézek,tájékozódok.
2014. szept. 18. 20:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Figyelni kell, hogy vasoxid legyen, ecsettel kenhető hígra kevered a csempe ragasztód, ahhoz adod a színezőt.


Ha beraktad az akváriumba és feltöltötted vízzel, mérni kell a ph és keménység változást, illetve a ph és a keménység összefügg így elég csak a keménységet mérni, arra olcsó neptun teszt is jó.

1-2 hét után már kiázik annyira, hogy mehetnek a halak, ha működő akváriumba lesz akkor nem árt külön áztatni, és bekészíteni ioncserélt vizet, új akváriumba persze a 30 nap járatás megoldja.

2014. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!