Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Segítség, fonal férgeket...

Segítség, fonal férgeket látok az akváriumban! Mit tehetek ellenük?

Figyelt kérdés

1 hétre elutaztam, a szüleim gondoskodtak a halakról, mire hazajöttem mindent belepett a lemezes haltáp és az üveget elöl a barna alga, de ami a legijesztőbb ezenkívül 2-3 apró fehér, ostorozó mozgással közlekedő fehér férget is láttam.

Holnap megyek venni rá vmit, egy halat ki is kellett vennem a 20-ból mert haldoklik, ő most külön van egy kis üvegbe :(



2014. szept. 29. 23:39
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Dobjál bele egy Drontált.

Itt reklámozzák már egy hete minden oldalon sütiznek vele.

2014. szept. 29. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Platypus ***** válasza:
Ne vegyél a férgek ellen semmit. Ártalmatlanok, a halkaján szaporodtak el. A halad a túletetés és a berohadt víz miatt beteg. Azonnal cserélj vizet és porszívózd ki a haltápot. Ha bármit is veszel rá, az baktérium kultúra vagy ammóniakötő vegyszer legyen.
2014. szept. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm, helyrehoztam SOS. be :) volt részleges vízcsere, takarítás...huhh legközelebb inkább másra bízom őket ! Adtak rá féregírtót is, de azt mondta a boltos a halak megeszik amugy őket ;)
2014. okt. 5. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!