Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Létezik olyan, hogy a fiú...

Létezik olyan, hogy a fiú szifóm megölte a másik két újonnan vásárolt fiú szifót? Egész nap kergette csipkedte őket.

Figyelt kérdés
Az egyik bécsi szifó volt és teljesen lecsipkedte a farok úszóját. Az elpusztult, és utánna következett a másik kicsinálása.Természetes , hogy ilyen agresszív? Sokat figyeltem és olyan volt mint egy tigris,lesből támadott és szó szerint nekivágta az akvárium falának a másikat.Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy kinevetnének ha ezt elmondanám valahol.Igaza van???
2010. jan. 22. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Előfordulhat ilyen,de azt nem értem,hogy miért nem raktad külön azt a halat aki kinyírta a másik kettőt,ha láttad ,hogy ennyire agresszív?Amúgy valószínűleg a területét védte,azért támadott lesből
2010. jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudtam külön tenni.Biztos , hogy többet nem veszek fiú szifót.
2010. jan. 23. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!