Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kinek milyen anyagbol van az...

Kinek milyen anyagbol van az akvarium teto?

Figyelt kérdés

Az erdekelne, hogy a hazilag keszult akvarium teto milyen anyagbol van megepitve?

Ha melle linkelnetek kepet is,hogy hogy sikerult megjobban orulnek.


2014. nov. 2. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Régen egy üveglap volt a teteje, aminek a sarka le volt vágva, hogy szellőzzön. A mostaniaknak ugyanilyen levágott sarkú plexilap, hogy véletlenül se törjön össze.
2014. nov. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az egyik akváriumra régen csináltam egy fél tetőt fekete bútorlapból. A hátsó részen volt csak tető, elöl 15 centis csíkban nem, mert ott nyúlkáltam bele az akváriumba. A bútorlap belsejét és az éleit vastag celluxal bevontam, beragasztottam, hogy a pára ne tegye tönkre. Fényvisszaverő fóliát is ragasztottam bele, és utána szereltem bele fénycsöveket. Nyáron egy 12 centis PC ventillátort is építettem bele. Ennek a tetőnek a hátulja is nyitott volt, hogy a pára ott is ki tudjon szállni. Az akvárium a falnál volt, így nem volt zavaró, hogy a teteje hátul szellőzik.


Most 4db nyitott akváriumom van, az egyikben ugrálós halakat tartok, de az magasabb 25 centivel mint a többi és nem raktam tele vízzel, így a halik tudnak ugrándozni, nem koppannak a tetőt és nem pottyannak ki a földre sem, mert annyira nagyot nem ugranak.

2014. nov. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!