Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Nem tudom, a bettám hím vagy...

Nem tudom, a bettám hím vagy nőstény?

Figyelt kérdés
Először vettem egy hímet meg egy nőstényt aztán azt olvastam,hogy úgy a legjobb ha egy hím+2-3 nőstény.Így hát elmentem és vettem még egy bettát azt mondták nőstény, haza vittem és arra jutottam,hogy becsaptak engem.Igy hát vissza cseréltem egy nőstényre ami eléggé agresszív kergeti a másik nőstényt és a hímet.Nagyon úgy látszik,hogy nőstény de kezdek kételkedni a viselkedése miatt.KÉRLEK SEGÍTSETEK.

2014. nov. 19. 11:09
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Akkor át rakom más akváriumba de akkor miért is agresszív a nősteny?
2014. nov. 19. 12:24
 12/18 anonim ***** válasza:
Olvasd vissza az első válaszom... Mert több betta tartásához nagyobb akvárium kell...
2014. nov. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Kicsi a helyük, nem férnek meg egymás mellett. Ez minden halnál megvan, nem csak a bettáknál. Nem véletlenül mondtuk hogy 20 liter egynek is kevés-
2014. nov. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#7 Szerintem is tudna róla a kérdező, ha imbellist vett volna.

Léteznek még rövid uszonyú, ú.n. plakat splendensek, de mivel itthon nagyon ritkák kötve hiszem, hogy csak úgy bekeveredett volna a nőstények közé. De azért linkelek róluk képet: [link]


Kérdező: ezeket nem viccből hívják harcos halnak. A nőstények is agresszívek. Csak bizonyos körülmények között lehet őket együtt tartani. 20-30 literben 2-3 nőstény vígan kigyilkolja egymást.


Vidd vissza/ajándékozd el felelős gazdinak a csajokat, a fiút tartsd meg. Ami kell neki:

- 30 literes fedett akva

- nem túl erős szűrő

- fűtő (legalább 26°C-os víz)


Sajnos nagyon sok orbitális baromságot lehet hallani, olvasni a betták tartásáról. Ha van lehetőséged, messze kerüld el a boltot, ahol ezeket a halakat rád sózták.

2014. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Ez szerintetek fiu? [link]
2014. nov. 19. 17:23
 16/18 A kérdező kommentje:
Ja igen és milyen fajta?
2014. nov. 19. 17:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez egy csaj. Betta splendens.
2014. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítségeteket.
2014. nov. 20. 06:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!