Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Érdemes bettát tartani 112...

Érdemes bettát tartani 112 literben tetratec ex 1200 plus mellett?

Figyelt kérdés

Vagyis erős az áramlás (tudom, hogy azt nem szereti). Viszont az akvárium fedett, vízfelszín egy része növényes (felszínig érő növények és amazonasi békatutaj), tehát ezek a feltételek adottak lennének + vízparaméterek is. Páncélos harcsákat tervezek mellé, illetve még egy fajt, ami passzol hozzá, de ezt még nem döntöttem el.

Egy ötlet: 1 hím+2 nőstény betta, 8-10 panda páncélos, egy csapat vörös neon/ékfoltos razbóra.


2014. nov. 20. 01:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez jó lehet,csak több nőstény bettát tarts,ne csak 2-t.Neonokkal nem lehet,mert a bettának 28,a neonnak meg 24 fok az optimális.A pandákkal lehet,az ékfoltost nem tudom.
2014. nov. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az out csappal tudod szabályozni az áramlást. A vörös neonokkal és a razbórákkal is elvan a betta, mind 2 faj a meleg lágy vizet igényli.
2014. nov. 20. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én vörös neonról beszélek, az pont, hogy a melegebb vizet szereti, a sima neon meg a hűvösebbet.
2014. nov. 20. 16:49
 4/4 A kérdező kommentje:
Az elsőnek válaszoltam, amúgy köszi mindkettőtöknek.
2014. nov. 20. 16:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!