Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy állítsam össze az étrende...

Hogy állítsam össze az étrendet ezekből a kajákból?

Figyelt kérdés

van 2 fajta granulátum - Tetra Wafer mix - 3 fajta lemezes táp - 2 fajta tablettás táp - szárított lárva - Tetra Pro Algae(olyan mint a lemezes táp) - és szárított apró rák


van -2 Törpe Gurámim

[link]

-7 Vörös Neonhal

[link]

-4 Foltos Páncélosharcsa

[link]

-5 Guppym +(vagy 20 apró)

[link]

-3 Párduccsík

[link]

-4 Csokicsík

[link]

-1 Csigaevő csiga

[link]


Az akvárium 110 literes

Tudom egy kicsit túlszaporulat van.



2014. nov. 20. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Ebből csak a tetra wafer mixet ismerem. Én amellé fagyasztott kajákat adnék felváltva. Pl egyik nap artemia, másik nap mysis, harmadik nap fagyasztott, vagy élő tubifex.
2014. nov. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elsőhöz, inkább fagyasztottból adj több fajtát, ezeket a lemezes tápokat nem nagyon nézem sok mindenbe. Esetleg alga kiegészítésképpen.
2014. nov. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor esetleg tudnátok mondani pár fagyasztott kaját ami jó minőségű és ezek a halak megeszik?


ja még van egy ancim meg egy palacsinta halam.

2014. nov. 21. 15:46
 4/6 anonim ***** válasza:

Artemia lehet az alap kaja, van még krill, ezt fagyasztott táblában kapod meg, 24-30 kocka van benne, gurámiknak, páncélos harcsáknak és a csíkoknak tökéletes,


A neonhal, guppi is eszi, a guppinak még mehet még mellé, főtt párolt zöldség.


A jelenlegiből könnyebben emészthetőt kell megtartani, lemezest amibe van vitamin, néha adhatsz neki bár nem szükséges.


Én csak és kizárólag artemiával vagy krillel etetek, nem adok szárazat az egy vagyon plusz nincsenek olyan kondiban a halak tőle.


Ez két kocka, pici víz, és kb 8 mp a micróba : http://www.youtube.com/watch?v=SMLn52iVYvA


Jelenleg egy vagyonba van, lehet, a tápod, fagyasztottal ez 500-600 ft havonta, és egészségesek a halak.

A gurámik amúgy nem húzzák sokáig száraz táppal, ha leáztatod talán, de akkor sem sokáig.

2014. nov. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A száraz táppal való kiegészítés lehet célirányos is, példa sera tápokat tudom, megnézed melyik rétegben levő halnak nem ízlik vagy nem jut elég kaja, és annak a rétegnek célirányosan veszel.


Példa sera vipan, lemezes a felszínen úszik.

Vipagran a vizben lebeg

Vipachips a talajra hullik a talajlakóknak.

Össze vissza venni nem jó, a tetra tápokból válaszd ki melyik milyen majd a beadott artemiát egészítsd ki vele ha látod hogy példa a párduccsíknak nem jut vagy nem eszi az artemiat.


Vagy úgy etetsz mint én a videón.

Van persze olyan akvárium amibe csak beöntöm.

2014. nov. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget kifogom próbálni majd akkor ezt a módszert
2014. nov. 23. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!