Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a szettről?

Figyelt kérdés
[link]

2014. dec. 7. 10:48
 1/9 anonim ***** válasza:
A szűrő gyenge,a világítás elmegy,az akvárium mérete nem elegendő csak 6 hím guppi VAGY 1 hím sziámi harcoshal tartásához.
2014. dec. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen kocka alakú akváriumokat. A halak általában a hosszanti úszóteret jobban értékelik, mint a magas vízoszlopot... Persze fajfüggő.

Ebben a méretben nekem 50*20*30 cm-es akváriumaim vannak: sokak szerint ez nehezebben rendezhető be, mert túl keskeny, de legalább elég hosszú... Valamit valamiért:)

Egymás mellé tettem kettőt belőle, és máris 1 méter hosszan "mozizhatok":))

2014. dec. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem ismerem személyesen ezt a szettet, képről ahogy nézem egy elég nagy rész benne a szűrőkamra, saccra a 31 literből elmegy 4-5 liter a szűrőnek, alig marad valami úszótér.

Jó az ára, rendbe a szűrés, világítás, de ötletem sem lenne, hogy lehet berendezni, milyen halnak felelhet meg ez a rövid úszótér.


Negatívum, a front üveg torzít a látványon, az íves üvegnél kilőve egy csomó algátlanítási mód.

Nem lehet befelé fordítani az akváriumot ha az évek alatt karcolódik a front üveg.


Tanuló akváriumnak pár csigával, (garnéla a szűrő besszivása miatt kérdés) jó lehet, esetleg egy növényes akváriumot össze lehet hozni apró nem túl igényes növényekkel.


Második kísérletező akváriumnak, vagy kicsi tanulgatni jó, fő akváriumnak eléggé korlátozza a lehetőségeket a rossz méretarány, és a kicsi hely benne.

2014. dec. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
1 betta menne bele.
2014. dec. 7. 13:10
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha már itt tartunk, sziámi harcoshalból a babát érdemesebb megvenni, vagy a felnőttet?
2014. dec. 7. 13:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Vannak itt is ilyenek:

[link]

Vagy szett:

[link]

2014. dec. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Élőben kéne látni, hogy néz ki a szűrő, mekkora térfogatú, cserélhető e a világítás égője, szabvány méretű e, hogy van kialakítva a szűrő...

azt írja, tetőbe épített, milyen vízmozgást tud úgy csinálni, ilyesmi.


De így elsőre egy bettásnak jónak tűnik.

2014. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Képeken másnak tűnt, mintha lenne benne egy kamra a szűrőnek: [link]


Találtam róla egy videót: https://www.youtube.com/watch?v=X48S4oAIMU8

A tetőben van a szűrője, persze bettának jó lehet.


(a videón a halak nem sokáig éltek szerintem)

2014. dec. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen, ezt a videót már láttam. (Szegény aranyhalak...)

Igazából nem nagyon értek az ilyen dolgokhoz, csak az óránkénti forgatást, meg űrtartalmat és hasonlókat tudom nézni, szóval köszönöm a tanácsokat, de további vélemények is érdekelnek, vagy esetleg ha valaki tud ilyen árfekvésben jobb szettet, azt is megköszönném :)

2014. dec. 7. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!