Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 50-70 literes akvárium szettek...

50-70 literes akvárium szetteket tudnátok ajánlani (lehetőleg relatív olcsón)?

Figyelt kérdés

[link]

Pl erről mi a véleményetek? Bár jó lenne valamivel nagyobb, de a 20 E Ft körüli összeg már nagyon a felső határ! Olyan 15-16 ezrem lenne rá, de nyilván nem a leggagyibb vackot szeretném, amihez kétszer annyiba kerül egy normális szűrő, ezért a 20-as plafon.



2014. dec. 17. 17:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ebbe sok örömöd nem lesz. Inkább olvass és tanulj sokat és rakj össze magadnak egy rendes akváriumot. Olcsó húsnak híg a leve. Idővel rájössz, h úgyis költeni kell erre a szettre, és akkor már annyiba vagy többet leszel, mint ha egy normális akváriumot összeraknál kezdésnek.
2014. dec. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3 éve olvasok, nincs rá sok százezrem, az, ami jó lenne, és megfizethető a 100 km-es körzetemben nem kapható, webshop duplaannyiért szállít, mint a cucc ára, kösz, inkább veszek egy szettet, még ha nem olyan is, így a szállítás aránylag sokkal olcsóbb, max veszek hozzá egy plusz szűrőt, a kettő együtt elviszi. Csak ha a gyári szűrő 0, akkor hiába teszek rá egy mankószűrőt.
2014. dec. 17. 17:59
 3/8 Pendulum92 ***** válasza:

A szett a szokásos alacsony minőségű.


Ha 20 ezer a plafon, inkább használt dolgokat vadásznék.

2014. dec. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Pendulum92 ***** válasza:
Például vegyél egy 54 literes, tetős használt szettet egy tizesért, majd barkácsolj, hogy erősebb legyen a világítás, a szűrőpumpára pedig tegyél egy jó nagy szivacsot például.
2014. dec. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anno használttal bebuktam, behurcoltam vele valami fertőzést (pedig hipóban átmostam), ezért is pihentettem a témát másfél évre.
2014. dec. 17. 18:02
 6/8 A kérdező kommentje:
De köszönöm, megfontolom. További ötleteket is várok!
2014. dec. 17. 18:02
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem attól függ, hogy milyen halakat akarsz tartani. Ha nem túl igényeseket, akkor jól hangzik. Az Eheim elég megbízható márka szokott lenni és az ára is átlagosnak mondható (nem gyanúsan olcsó).
2014. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

sokan írták, hogy a "gyári" szettek nem sokat érnek. Egyetértek velük, bizonyára a ők is hasonlóan megjárták mint én. Vettek egy gyári "olcsó" szettet majd, hogy igazán használható, szemet gyönyörködtető legyen ráköltöttek még nem keveset. Ha nincs pénzed összerakni egy újat, én is inkább vennék pár ezerért egy használt szettet és azt tuningolnám megfelelőre. Igazán a világítás és a szűrő mindig a szűk keresztmetszet.

Egy jól kifertőtlenített akival nem érhet meglepetés.

Az általad kinézett világítás nagyon karcsú, csak a kedved fog elmenni az akvarizálástól. Az Ehem szűrők jó minőséget képviselnek, de érdemes megnézned, hogy mekkora a szűrőfelület, mert általában ez is túl kicsinek szokott bizonyulni az akvárium méretéhez viszonyítva.

2014. dec. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!