Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek fejlődni fog még...

Szerintetek fejlődni fog még az akvarisztikában a technika?

Figyelt kérdés
van még hova? ha igen milyen változások elképzelhetőek?
2014. dec. 23. 23:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

# 10 válaszoló..... "bármivel bármi gond van, egyből jelezne, sőt reagálna magától."


Ha lemenne a digitális PH mérő-kapcsoló ára, már én is mernék kötni co2-t az akváriumra, egyenlőre így a halak miatt tabú, remélem a R.O szűrőkhöz hasonlóan lehet majd egyszer kapni 25.000ft körül.

2014. dec. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Végül is nem ph mérő, co2 vezérlőre gondoltam: (ha valaki rákeresne) [link]
2014. dec. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Akartam egy hullámoztató gépet,

[link]

Drága lett volna, aztán Conradban vettem inkább egy preciziós időkapcsolót

[link]

Rákötöttem egy hosszabbítót, a hosszabbítóba bedugtam egy vízpumpát és ez így most lökdösi a vizet néha. Ahogy beállítom, hát olyan 5 másodpercenként lök egyet, és így csinál mindig egy nagy hullámot.


Minden tengeri akváriumhoz való kis vacak 10 szeres áron mozog, sznoboknak készül, nehogy a halandó ember is megvehesse, van annyiféle marhaság.


Vízszint szabályzó, meg olyan is, hogy beprogramozod, aztán nem kell csinálnod semmit sem. Így adagolja a tápanyagokat is, sót kever, mindent.

2014. dec. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!