Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek ez jo ötlet?

Szerintetek ez jo ötlet?

Figyelt kérdés
Szerintetek milyen ha rakok az akváriumba valamilyen ágat? Most találtam egy szépet ami illene is bele most áztatom. Még mit kel vele csinálni h ne legyen baja a halaknak?? Segítsetek!! Hogyan tudom elkésziteni h jo legyen??
2010. febr. 3. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:
áztasd egy hónapot lehetöleg tiszta vízben aztán fözd ki alaposan 2-3 óra sztem kell csak ara vigyázz h ne főzd szét
2010. febr. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ha kicsi az akváriumod akkor nincs értelme ágakkal kiszorítani a vizet
2010. febr. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amugy 200 l az aksi.
2010. febr. 3. 18:24
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 15literesemben is van ág,csak jó...Ban hova bújni stb.Amugy akkor most szépen sikáld le a lehető leg alaposabban.Aztán tedd ki száradni,teljesen szárítsd ki.Aztán főzd ki,és jön egy hónap áztatás.Eleinte a vizet 3-4naponta cseréld.És aztán sikáld meg mégegyszer és mehet az akváriumba egy öblités után.Én az utolsó 3napban még az áztató vízbe jó tömény sót tennék.Mármint 10literhez fél kiló sót.Ez nem olyan fontos de a biztonság kedvéért nem árthat...
2010. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia pár éve foglalkozok akvarisztikával nem kell hónapokig áztatni elég ha bő sós vizben ki főződ kb. 2-3 alkalommal de viszont főzés közben is cseréld a vizet így bíztos lehetsz benne hogy nem lesz baj
2010. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nálad tapasztaltabb akvaristák,nem pár éve akvarizáló,hanem pár tizede akvarizálók,és akvarisztikakönyvírók tanácsa az egy hónapos áztatás.Szoval,biztos lehetsz benne hogy inkább nekik hiszek.
2010. febr. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!