Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 3D háttér vagy poszter?

3D háttér vagy poszter?

Figyelt kérdés
melyiket preferáljátok?
2014. dec. 27. 19:55
 1/7 A kérdező kommentje:
és miért?
2014. dec. 27. 19:55
 2/7 anonim ***** válasza:
A 3D háttér nyilván sokkal szebb, mutatósabb, viszont helyigényes, kisebb akváriumokban nehezebben megoldható. A poszter szerintem akkor a legszebb ha egyszínű, helytakarékos, nem macerás, én a poszter mellett vagyok.
2014. dec. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

3d háttér az inkább sügeres akváriumba, vagy olyanba ahol nem zavar az alga, 3-4 hónap múlva a kövekkel együtt "patinás" lesz, elsőnek lehet zöld alga, később ecset rajta.


Példa a csiga alatti kövek eredetileg fehérek: https://www.youtube.com/watch?v=0R1BLaWVIh4


Nekem eddig sügéresben Yourdestiny akváriuma tetszik a legjobban.


Ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=QURE9YTiSYE 9 hónap után a háttér ami eredetileg fehér.


Tehát ha nem vagy ellene a természetességnek akkor 3d fentiek tudatában.

2014. dec. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

"természetességnek"


Példa van akit zavar és hipós vízben mossa a dolgokat rendszeresen, minden akváriumba van alga van aki megbékél vele van aki nem.

A 3d hátteret nem lehet kikapni havonta.

2014. dec. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen nekem azért nincs 3D hátterem mert helyigényes , 126 literes akváriumban sok helyet elfoglal nekem poszter van de én csak az egy színűeket vagy a sziklás posztereket szeretem. ha egyszer lesz 200liternél nagyobb abba majd 3d t teszek.
2014. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan 3d hátterek amik pár centi vastagok, van ami optikailag nagyon csalós, vaskosnak látszik, tehát nem vesznek el helyet, viszont azok is nehezen tisztíthatóak, be kell ragasztani őket, és nem lehet súrolni, kényesek rá.


Veterán is lehet kapni 3-4000ft ez mondjuk egy vastagabb: [link]

2014. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*vaterán, de akvarisztikai boltok is árulnak lapos kivitelt.
2014. dec. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!