Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A hangos zene zavarhatja a...

A hangos zene zavarhatja a halakat?

Figyelt kérdés
Ivadék halaim közvetlen ott vannak a hangfal mellett, nem remeg a víz meg semmi de hangos zene szerintetek számít valami a fejlődésükbe, vagy egyébként is lehet tőlük baja? Vagy csak buliznak egy jót?:D
2014. dec. 31. 14:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A halak nem hallanak. maximum a rezgéseit érzékelik a víznek az oldalukon lévő csíkkal.
2014. dec. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mélyhangzó igen., kérdés neked mi a hangos, mert nálam az azt jelenti, hogy már azért érezni az ablaküvegen a vibrációt.
2014. dec. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bulizni nem biztos, hogy fognak, kérdés, hogy milyen rezgésszámot képesek érzékelni. A víz jól vezeti a hangot, tehát érzékelik. Hogy zavaró, káros esetleg a fejlődésükre, az majd kiderül.
2014. dec. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem ha nem lenne fedve lehet párszor kiugrottak volna már, a sub hanggal vigyázni kell, de azt a cserest is szokta bánni.


https://www.youtube.com/watch?v=W34TFcRw_OU

2014. dec. 31. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát nem, kipróbáltam, van az akváriumok alatt rendesen polifoam, megküldtem rendesen, rá sem bagóztak, gondolom a két reflex hangfal már csinálna cirkuszt.


Polifoammal sima audiofil hangfallal nem lehet gond, 2xJBLxe6 + heco 30-as aktív meg sem kottyan nekik.

https://www.youtube.com/watch?v=gajf4BYtWT

2014. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2014. dec. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a tesztet, neked Joci illetve a közreműködő kékneon családnak illetve a garnéláknak! Ezt is tudom, hogy le se bagózzák:)
2014. dec. 31. 15:12
 8/8 anonim ***** válasza:

Remélem!!! hogy rá sem bagóznak, most adjuk át a gyerkőcöknek a házat, holnap reggelig az övéké, anyukkal máshol töltjük a szilvesztert.

Remélem nem lesz gond ..........


Told neki te is a hangerőt, jó bulizást, BUÉK !

2014. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!