Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tengeri akváriumba mi lehetet...

Tengeri akváriumba mi lehetet aza növény?

Figyelt kérdés
Voltam egy nagy akváriumosnál, ahol volt sok tengeri akvárium is. És láttam a köveken ilyen "növényt" ami olyan volt mint egy gömb, barna csápjai voltak, és tisztára úgy nézett ki, mintha tapogatózna vele, de nem mozgott, tehát nem mászkált. de mozogtak a csápjai. Lehet hogy a szűréstől tünt úgy, de tutira azt hittem, hogy valamilyen élőlény. Van ilyen növény, vagy nemis tudom mi a tengeri akváriumokban?
2010. febr. 6. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Hogy őszinte legyek az egy 8-lábú marslakó volt, aki épp leszívja az összes oxigént az akváriumból. Ilyet már én is láttam! Helyet változtatni nem tudnak valóban.
2010. febr. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
tengeri rózsa?
2010. febr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Tényleg! igen, rákerestem és így nézett ki. Ezek tudnják mozgatni magukat, vagy csak a szűrés miatt nézett kí úgy?
2010. febr. 6. 12:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Tudják a "csápjaikat" mozgatni.
2010. febr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!