Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ezek a halak így elférnének...

Ezek a halak így elférnének 250L-es akváriumban? Mennyibe kerülnének a felszerelések?

Figyelt kérdés

3 db Halichoeres Chloropterus (Zöld ajakoshal) (1 db hím és 2 db nőstény)

= 3 x 4 995 Ft (kb. 12 cm 1 db)


5 db Chromis viridis (Kék-zöld korallsügér) (2 db hím 3 db nőstény)

= 5 x 1 995 Ft (kb. 9 cm 1 db)


3 db Pomacentrus auriventris (Sárgahasú világító kék korallsügér)

(1 db hím 2 db nőstény)

= 3 x 3 995 Ft (kb. 7 cm 1 db)


2 db Amphiprion percula (black) (Fekete percula bohóchal) (1 db hím 1 db nőstény)

= 2 x 3 995 Ft (kb. 8 cm 1 db)


250 l, 8 mm, 100*50*50

= 25 500 Ft


Eddig így össz. 70 435 Ft

__________________________________________________________


Valaki leírná, hogy nagyágyból menyibe kerülnének a felszerelések? (pl. szűrő, stb.) Előre is köszönöm!

__________________________________________________________


Szóval ez az akvárium megfelelő, vagy nagyobb kéne?


Köszönöm!



2015. jan. 30. 00:12
 1/2 A kérdező kommentje:
Közbe rájöttem, hogy a 2 db Amphiprion percula 1 hím 1 nőstény nyilvánvaló, mert ha ketten vannak akk így változtatják a nemüket. Ezt véletlenűl írtam oda... Elnézést.
2015. jan. 30. 00:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem chromist ne vegyél, az könnyen elhullik.

Bohócból a helyedben egy akváriumba csak egyet vennék, mert van hogy a nőstény elkezdi harapni a hím uszonyát, de ha gondolod kérdezd meg egy boltban.

A többivel valószínűleg nem lesz gond.


Fúrads ki az akváriumot. A Korallshop-ban lehet akváriumot fúratni, és csináltatni is lehet méretre. Budapest, 13.ker Tisza utca 10.


Tegyél alá egy szűrőakváriumot vagy egy hordót, abba meg tudod csinálni a szűrést. Egy erősebb vízpumpát kell venni, ami fel tudja nyomni a vizet alulról.


Lehet kapni nagy fehér száraz köveket is, amit bele tudsz tenni. A sárgahasú sügérnek kell sok lyukasos kő, szeret benne bújkálni. A köveket csap alatt mosd ki, mert én egyszer nem mostam és minden vacak kihullott belőle. Por, kosz, csigaház, meg ilyenek. De mondom ezek nem élőkövek voltak, hanem így szárazon ki voltak téve az asztalra.

2015. jan. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!